|
Deze cursus kan je direct na de Open Water volgen. Het schema bestaat uit een theorie- en zwembadles en vijf duiken, verdeeld over twee dagen en een avond. Je krijgt een boek en een DVD om je voor te bereiden. We nemen je mee naar verschillende duikstekken zodat je wegwijzer wordt in Nederland onderwater. Na afronding mag je doorzakken tot 30 meter en nachtduiken maken. Ook zal je drijfvermogen verbeteren en je navigatietechniek wordt helemaal TomTom.
Theorie- & zwembad
Je hebt al een tijdje niet gedoken? Of weet je niet meer precies hoe de tabel werkt? Geen probleem; deze avond frissen we je duikvaardigheden en theoretische kennis weer op!
Duikdag 1: Drijfvermogen en Naturalist
Je drijfvermogen kan altijd beter! Leer meer over ademhaling, zwemtechniek, positionering en minder lood om te zweven als Sidharta. Nederland zit vol met owleven maar je moet wel leren kijken. Ervaar hoe verrassend het dicht bij huis kan zijn.
Nachtduik
Mooiere duiken maak je niet in Nederland. Leer omgaan met lampen en stort je in het nachtleven van Zeeland of Vinkeveen.
Duikdag 2: Diep en Navigatie
Soms is het gewenst om dieper dan 18 meter te gaan. Maak onder begeleiding kennis met de diepte en leer hoe je het veilig doet. Navigeren onderwater is een kunst. Leer het kompas te vertrouwen en geef wat meer richtingsgevoel aan je duiken.
Advanced in Droogpak
Wel zo fijn in de winter. Om een cursus in droogpak te doen moet je eerst een zwembadsessie in droogpak hebben afgerond. Hierin leer je de specifieke duiktechnieken en hoe je het pak moet behandelen om ook echt droog & warm te blijven. De eerste buitenduik is een droogpakduik ipv drijfvermogen en uiteraard doe je alle overige duiken ook in droogpak.
Interessant? Kijk hier voor de cursusdata in Amstelveen of Rotterdam.
|